fbpx

Volume Russian

charakterystyka metody

Volume Russian Style 4D-8D należy do technik o zaawansowanym poziomie trudności. Metoda ta przeznaczona jest dla osób, które mają za sobą pierwsze kroki w stylizacji rzęs. Metody objętościowe wyróżnia maksymalny efekt zagęszczenia, nawet przy znikomej liczbie rzęs naturalnych. Aplikacja metodą Volume Russian Style 4D-8D polega na doklejeniu wachlarzyka rzęs objętościowych do rzęsy naturalnej. Ilość rzęs w wachlarzu, ich długość oraz rodzaj podkręcenia wpływają na efekt – może on być naturalny z jednoczesnym podkreśleniem spojrzenia lub stanowić wyrazisty wachlarz, który w uwodzicielski, przyciągający uwagę sposób uwydatnia oprawę oczu. Mamy do dyspozycji najlepsze rzęsy, które dzięki swojej lekkości nie obciążają spojrzenia i nie powodują dyskomfortu podczas noszenia! 

o szkoleniu

W trakcie kursu zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną, w tym blok poświęcony tematyce podstaw BHP oraz higienie pracy profesjonalnej stylistki rzęsPracujemy w małych, maksymalnie czteroosobowych grupach – poprawia to jakość ćwiczeń i sprawia, że możemy poświęcić każdej kursantce tyle czasu, ile potrzebujeSzkolimy nasze kursantki na najlepszych materiałach, udostępnionych przez salon Pilnik i Zalotka. W części praktycznej niezbędna jest modelka, na której każda kursantka rozpocznie swoją pierwszą stylizację. Jeśli nie masz takiej osoby, to nic straconego! Wystarczy powiadomić nas o tym nie później niż na 2 tygodnie przed szkoleniema my zaprosimy współpracujące z nami modelki! 

Przygotowanie
do szkolenia

Do szkolenia nie musisz przygotowywać się w żaden specjalny sposób. Wszystkie niezbędne materiały oraz narzędzia pracy, z których będziesz korzystać podczas warsztatów praktycznych będą na ciebie czekały. Jeśli szkolenie będzie twoim pierwszy kontaktem z przedłużaniem rzęs, to tym bardziej odłóż zakup narzędzi na później, gdyż podczas szkolenia razem z trenerem będziesz mogła skompletować swój zestaw startowy lub doposażyć ten, który już posiadasz. Jeśli masz natomiast swoje narzędzia i chcesz z nich korzystać podczas szkolenia to bez problemu możesz je ze sobą zabrać. To co moglibyśmy polecić to wygodny, nie krępujący ruchów ubiór, którego nie będzie nam żal wyrzucić kiedy pojawią się na nim krople kleju, których nie sposób usunąć.

Harmonogram
szkolenia

Szacowany czas szkolenia – 8 godzin

Część teoretyczna: 1,5 godziny

Część praktyczna 6 – 6,5 godziny

09:00 – część teoretyczna

 1. Wprowadzenie
 2. Podstawy BHP oraz higieny pracy
 3. Omówienie budowy oka
 4. Omówienie budowy rzęs
 5. Omówienie technik i różnic między metodami przedłużania rzęs
 6. Omówienie przeciwwskazań do zabiegu przedłużania rzęs
 7. Omówienie etapów zabiegu
 8. Omówienie rodzajów sztucznych rzęs
 9. Przegląd narzędzi pracy oraz akcesoriów pomocniczych
 10. Prawidłowa separacja rzęs naturalnych
 11. Techniki aplikacji rzęsy sztucznych do naturalnej
 12. Omówienie typów morfologicznych​​ twarzy
  1. Rozstawienie oczu
  2. Głębokość osadzenia oczu
  3. Sposoby modelowania i korekty kształtu oka
 13. Pielęgnacja przedłużonych rzęs
 14. Psychologia pracy z klientką​

10:30 – cześć praktyczna na główkach

 1. Poprawna postawa przy pracy
 2. Prawidłowe ułożenie rąk podczas aplikacji
 3. Ułożenie narzędzi w dłoniach
 4. Prawidłowa separacja rzęs naturalnych – praktyka
 5. Aplikacja rzęs sztucznych przy zachowaniu kierunkowości i prawidłowego odstępu od powieki

12:30 – przerwa obiadowa

13:00 – cześć praktyczna na modelce

 1. Analiza kształtu twarzy modelki
 2. Omówienie typów morfologicznych​​ twarzy modelki
  1. Rozstawienie oczu
  2. Głębokość osadzenia oczu
 3. Ustalenie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu
 4. Posumowanie
 5. Rozpoczęcie aplikacji

16:30 – podsumowanie szkolenia

 1. Omówienie wykonanej pracy
 2. Wydanie certyfikatów

17:00 – kompletacja narzędzi i materiałów*

* dla kursantek zainteresowanych zakupem zestawów startowych lub innych materiałów i narzędzi na szkoleniu – ZAPYTAJ O SPECJALNY RABAT!

17:30 – zakończenie szkolenia

rezerwacja szkolenia

Aby wybrać dogodną datę szkolenia/ szkoleń wystarczy skorzystać z przycisku REZERWACJA SZKOLENIA. Jeśli masz pytania lub wątpliwości do nas lub skorzystaj z sekcji FAQ gdzie znajdziesz najpopularniejsze pytania kursantek wraz z odpowiedziami.