Pilnik i ZalotkaPilnik i ZalotkaPilnik i Zalotka

Chcesz poznać nowe techniki przedłużania rzęs lub dopiero zaczynasz swoją przygodę i potrzebne ci rzetelne przygotowanie od podstaw?
Świetnie się składa!

Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez certyfikowanego szkoleniowca marki Secret Lashes!

Wybierając nasze szkolenia zapewniasz sobie gwarancję najlepszego przygotowania merytorycznego a w szczególności praktycznego potwierdzonego certyfikatem prestiżowej marki i jednocześnie absolutnego lidera rynku, której ambasadorką jest sama Joanna Krupa.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z metod:

Metoda 2-3D
Dowiedz się więcej
Volume Russian Style 2D-8D
Dowiedz się więcej
KIM CAMELLIA Volume
Dowiedz się więcej

Dlaczego nasze szkolenia to najlepsza inwestycja?

Więcej niż 75% czasu szkolenia to zajęcia praktyczne!

Zdobywasz niezbędną wiedzę teoretyczną dzięki blokom poświęconym zagadnieniom BHP oraz higienie przedłużania i zagęszczania rzęs.

Poznasz najnowsze i najbardziej efektywne techniki przedłużania i zagęszczania rzęs.

Kursantki mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy oraz wysokiej klasy urządzenia, akcesoria, produkty i kosmetyki marki Secret Lashes niezbędne do nauki przedłużania i zagęszczania rzęs.

Szkolenia prowadzimy w małych 4 osobowych grupach lub w formie warsztatów indywidualnych.

Otrzymujesz imienny, dwujęzyczny PL-ANG certyfikat z hologramem Secret Lashes.

Kurs przedłużania rzęs Wrocław jako stolica Dolnego Śląska zaoferować może w wielu salonach kosmetyczny, centrach szkoleniowych jak również w profesjonalnych i wyspecjalizowanych w tym studiach stylizacji rzęs takich jak salon Pilnik i Zalotka. Jak dobrze wiadomo inwestycja w samego siebie jest Twoją najlepszą inwestycją! Poprzez profesjonalne i efektywne szkolenia rzęsy twoich klientek będą wykonane perfekcyjnie a uśmiech na ich ustach pozostanie na długo. Hasło "trening czyni mistrza" jak we wszystkich profesjonalnych usługach jest i tu aktualne. Czeka Cię ciężka praca jednak jeśli lubisz przedłużanie rzęs szkolenie w znacznym stopniu przyspieszy proces Twojej nauki. Nauczysz się jedynie efektywnych i sprawdzonych technik aby złe nawyki nie spowolniły osiągnięcia zadowalających efektów.

Na nasze szkolenia nie musisz się przygotowywać lub być wyposażona w przybory czy inne materiały. Jedynymi warunkami wzięcia udziału w naszych kursach jest zabranie ze sobą dużej dawki entuzjazmu, cierpliwości i dbałości o szczegóły.

Nie zwlekaj dłużej i sprawdź już teraz nasze najbliższe szkolenia!

Sprawdź terminy najbliższych szkoleń

Sprawdź również: Szkolenia rzęsy Wrocław| Przedłużanie rzęs szkolenie Wrocław