Pilnik i ZalotkaPilnik i ZalotkaPilnik i Zalotka

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami !

WYBÓR TERMINU

Poniżej przedstawiamy terminarz nadchodzących warsztatów. Aby zarezerwować miejsce proszę wybrać dogodny termin szkolenia i skorzystać z formularza rezerwacji wstępnej.

Uwaga! Jeśli nie udało Ci się wybrać dogodnego terminu, nic straconego! Prześlij nam informację, którym szkoleniem lub pakietem szkoleń jesteś zainteresowana a w odpowiedzi otrzymasz od nas propozycję dodatkowych terminów.

REZERWACJA MIEJSCA

Od razu po wyborze dogodnego terminu możesz wstępnie zarezerwować dla siebie miejsce na szkoleniu. Wystarczy zgłosić nam chęć wzięcia udziału za pośrednictwem formularza rezerwacyjnego. Wstępna rezerwacja jest ważna przez 5 dni. W tym czasie będziemy oczekiwać na wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 300 zł za każde szkolenie. Gwarancją rezerwacji miejsca jest zaksięgowana wpłata środków na naszym koncie. Jeśli w wyznaczonym okresie nie otrzymamy wpłaty zaliczki, wstępna rezerwacja zostaje automatycznie usunięta a miejsce wraca do obiegu, gdzie będzie proponowane ponownie wszystkim zainteresowanym. Resztę środków możesz uregulować w dniu szkolenia lub w przypadku pakietu szkoleń – w dniu pierwszego szkolenia gotówką w salonie lub przelewem tak aby w dniu szkolenia środki zostały zaksięgowane na naszym koncie. Całkowita opłata zostanie pomniejszona o wartość przesłanych zaliczek.

Pamiętaj!

Upewnij się, że wprowadzasz poprawne dane kontaktowe, gdyż są one gwarancją poprawnej komunikacji z naszym salonem.