fbpx

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Wrocław

Podkreślone spojrzenie to efekt, o którym marzy niejedna kobieta. Na co dzień stosujemy przeróżne metody, aby podkręcić i pogrubić nasze rzęsy, jednak są one najczęściej czasochłonne i nietrwałe. Jeśli rozmazujący się tusz i brak czasu każdego ranka nie są ci obce, mamy dla ciebie rozwiązanie!

W salonie Pilnik i Zalotka znajdziesz bogatą ofertę zabiegów z użyciem najnowszych i najbardziej efektywnych technik. Nasze stylistki pomogą ci dopasować metodę do twoich oczekiwań. Sama zdecyduj, czy chcesz lekko podkreślić spojrzenie, dodając mu charakteru i zafundować sobie dodatkowy komfort o poranku, czy raczej zależy ci na zalotnym spojrzeniu z gęstym wachlarzem rzęs.
Niezależnie, czy wybierzesz delikatne w efekcie przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1 do 1, czy dużą objętość, jaką da ci metoda Russian Volume, twoje oczy będą olśniewać!

Ze względu na lokalizację zakładu swoją ofertę kierujemy głównie do klientek z Wrocławia i okolic.

Czy przedłużanie rzęs jest szkodliwe?

W ostatnich czasach przedłużanie i zagęszczanie rzęs stało się niezwykle popularne. Coraz więcej kobiet chce cieszyć się wygodą o poranku i minimalistycznym makijażem. Wiele przedstawicielek płci pięknej ma również problem bardzo jasnymi rzęsami, dlatego jedynym sposobem na podkreślenie oka jest ich odpowiednie wydłużenie.

Czytaj więcej...

Metoda przedłużania – Kim Camellia

Trendy w świecie stylizacji rzęs zmieniają się w ostatnim czasie dynamicznie. Kiedyś metoda 1 do 1 stosowana była praktycznie przez wszystkie kobiety, natomiast teraz możemy wybierać spośród szerokiego wachlarza możliwości. Hitem minionych miesięcy jest z pewnością stylizacja rzęs metodą Kim Camellia. Na czym dokładnie polega, piszemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej...

Przedłużone rzęsy – jakich kosmetyków unikać

Coraz więcej kobiet ze względu na komfort i wygodę decyduje się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. Profesjonalnie wykonane rzęsy ograniczają czas związany z codziennym makijażem oraz podkreślają spojrzenie.

Czytaj więcej...