fbpx

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Wrocław

Uważa się, że oczy są zwierciadłem naszej duszy.
My natomiast wierzymy, że piękne rzęsy są zwierciadłem naszego seksapilu.

Nie bez powodu, każda z nas pragnie mieć długie i gęste rzęsy, aby podkreślić swoją kobiecość i uwodzicielskie spojrzenie. Na co dzień używamy przeróżnych metod, aby osiągnąć ten wyjątkowy efekt podkręcenia i pogrubienia rzęs jednak najczęściej okazuje się, iż kosztuje nas to sporo czasu przed każdym wyjściem z domu i niestety jest on nietrwały. Jeśli sklejone rzęsy i rozmazujący się tusz lub choćby po prostu permanentny brak czasu każdego ranka nie jest Ci obcy, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Już teraz możesz odłożyć na bok swoją maskarę i umówić dogodny termin na przedłużanie i zagęszczanie rzęs w salonie Pilnik i Zalotka.

Znajdziesz tu bogatą ofertę stylizacji rzęs przy użyciu najnowszych i najbardziej efektywnych technik. Jeśli masz już pomysł na swoją stylizację, chętnie ją wykonamy. Jeśli przedłużanie rzęs będzie Twoim nowy doświadczeniem, nie musisz się obawiać!

Nasze stylistki pomogą Ci dopasować metodę do Twoich oczekiwać a Ty jedynie zdecydujesz czy chcesz lekko podkreślić spojrzenie dodając mu charakteru i zafundować sobie dodatkowy komfort o poranku czy raczej zależy Ci na zalotnym spojrzeniu z efektem długich i gęstych rzęs, którym nie oprze się żaden mężczyzna.

Czy przedłużanie rzęs jest szkodliwe?

W ostatnich czasach przedłużanie i zagęszczanie rzęs stało się niezwykle popularne. Coraz więcej kobiet chce cieszyć się wygodą o poranku i minimalistycznym makijażem. Wiele przedstawicielek płci pięknej ma również problem bardzo jasnymi rzęsami, dlatego jedynym sposobem na podkreślenie oka jest ich odpowiednie wydłużenie.

Czytaj więcej...

Metoda przedłużania – Kim Camellia

Trendy w świecie stylizacji rzęs zmieniają się w ostatnim czasie dynamicznie. Kiedyś metoda 1 do 1 stosowana była praktycznie przez wszystkie kobiety, natomiast teraz możemy wybierać spośród szerokiego wachlarza możliwości. Hitem minionych miesięcy jest z pewnością stylizacja rzęs metodą Kim Camellia. Na czym dokładnie polega, piszemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej...

Przedłużone rzęsy – jakich kosmetyków unikać

Coraz więcej kobiet ze względu na komfort i wygodę decyduje się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. Profesjonalnie wykonane rzęsy ograniczają czas związany z codziennym makijażem oraz podkreślają spojrzenie.

Czytaj więcej...