fbpx
Pilnik i ZalotkaPilnik i ZalotkaPilnik i Zalotka

Przedłużanie i zagęszczenie rzęs – dlaczego warto zainwestować w szkolenia?

9 maja 2017 | pilnikizalotka

979329_9b6941a0c955475e82cd27c943367e8d~mv2

Jakie jest największe marzenie wielu kobiet? Wcale nie są sława i pieniądze, lecz długie, gęste i piękne rzęsy. Płeć piękna poświęca mnóstwo czasu, aby prezentować się idealnie. Makijaż, zabiegi pielęgnacyjne, wizyty u fryzjerek i kosmetyczek – to wszystko po to, aby czuć się dobrze i pewnie w swoim ciele i podkreślić naturalne piękno drzemiące w każdej z nas.

Kobiety coraz częściej podejmują decyzję mającą na celu przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Wiele salonów kosmetycznych oferuje już od jakiegoś czasu tego typu usługi. Niemniej jednak bardzo ważne jest to, aby wybrać ten, w którym zatrudnione są kosmetyczki z odpowiednimi certyfikatami. Aktualnie popularne stają się również szkolenia, które mają na celu przybliżyć wiedzę na temat tego, jak powinno się dbać o rzęsy oraz w jaki sposób wykonywać na nich zabiegi upiększające.

Kosmetyczki, które odbyły profesjonalne szkolenia, potrafią odpowiednio zatroszczyć się o rzęsy swoich klientek. Tylko specjalistki z branży, którą jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs potrafią wyczarować prawdziwy efekt “wow”. Decydując się na zabieg u osób, których kwalifikacje nie są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami czy też wykorzystującymi niesprawdzone produkty bez atestów, możemy ryzykować własnym bezpieczeństwem i podrażnieniem oczu. Nie wspominając już o uzyskanym efekcie, który w rzeczywistości może w znacznej mierze odbiegać od tego obiecywanego.

Kurs przedłużania rzęs – czego można dowiedzieć się podczas szkolenia?

Kurs przedłużania rzęs Wrocław odbyć można w wielu miejscach, takich jak salony kosmetyczne, kosmetyczne centra szkoleniowe czy studiach stylizacji rzęs. Również studio Pilnik i Zalotka w swej bogatej ofercie usług posiada tego rodzaju szkolenia, przekazujące uczestniczkom wiedzę jak prawidłowo przedłużać rzęsy. Kurs przedłużania rzęs prowadzony jest w niewielkich grupach, co znacząco zwiększa poziom przyswojonej przez kursantki wiedzy oraz umożliwia wyjaśnienie wszystkich ewentualnych wątpliwości w momencie pojawienia się ich.

Poprawnie wykonywane przedłużanie rzęs wymaga odpowiedniego przygotowania do tego typu zabiegu, a więc szkolenia okazują się naprawdę niezbędne. To właśnie na nich można poszerzyć swoją wiedzę na temat stosowanych technik, najpopularniejszych wykorzystywanych materiałów czy też wyćwiczenie odpowiedniej praktyki przeprowadzania zabiegu.

Ponadto profesjonalny kurs przedłużania rzęs organizowany przez studia stylizacji rzęs odbywające się pod sygnaturą wyspecjalizowanej w tym zakresie marki (np. Secret Lash) przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowszych metod, pozwalających w sposób najbardziej efektywny uzyskać pożądany efekt. Szkolenia składają się z kilku części, takich jak: część teoretyczna, część praktyczna w formie warsztatów, jak również blok treściowy dotyczący BHP podczas zabiegu, którym jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

Szkolenia Wrocław o tematyce przedłużanie rzęs pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pozwalają uzyskać wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która stanowi podstawę do wykonywania zabiegów na najwyższym poziomie.

Zdobyta podczas kursu wiedza bezpośrednio przekłada się na jakość wykonywanego przedłużania i zagęszczania rzęs. Zarówno wiedza teoretyczna, jak i umiejętności praktyczne zdobyte podczas szkolenia owocują w przyszłości – zadowolone klientki chętnie powracają do salonów, w których zabieg został przeprowadzony prawidłowo, a uzyskany efekt utrzymał się odpowiedni czas.

Szkolenia – rzęsy. Jakie korzyści niesie za sobą uczestnictwo w szkoleniu?

Korzyści szkolenia w pigułce:

  • poszerzenie wiedzy teoretycznej na temat dziedziny, którą jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs,

  • odbycie warsztatów praktycznych pozwalających na wyćwiczenie umiejętności manualnych,

  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności,

  • nauka pod czujnym okiem profesjonalistów pracujących w branży przedłużania i zagęszczania rzęs,

  • praca z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów,

  • odpowiednio przeprowadzany kurs przedłużania rzęs odbywa się w niewielkiej grupie, co korzystnie wpływa na przyswajanie wiedzy przez uczestniczki kursu.

Kurs przedłużania rzęs – dla kogo?

Kurs przedłużania rzęs Wrocław adresowany jest przede wszystkim do osób, które chcą nabyć nowe doświadczenie lub poszerzyć już posiadaną wiedzę w dziedzinie takiej jak przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Każda wizażystka czy manikiurzystka może podnieść swoje kwalifikacje dzięki odbyciu tego rodzaju szkolenia, by w późniejszym czasie móc wykorzystywać je w swojej pracy zawodowej. Kurs przedłużania rzęs jest również świetnym rozwiązaniem dla salonów kosmetycznych, które pragną poszerzyć swoją aktualną ofertę o dodatkowy rodzaj usługi. Niemniej jednak należy pamiętać, iż przedłużanie i zagęszczenie rzęs jest czynnością pracochłonną, wymagającą przede wszystkim cierpliwości oraz ogromnej precyzji.

Marzysz o tym, aby zostać stylistą rzęs i uszczęśliwiać swoje klientki zabiegiem, którym jest przedłużanie i zagęszczenie rzęs? Wystarczy, że odbędziesz stosowane szkolenia w tej dziedzinie i zdobędziesz certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje.

Archiwum

Pilnik i ZalotkaPilnik i ZalotkaPilnik i Zalotka