Pilnik i ZalotkaPilnik i ZalotkaPilnik i Zalotka

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Uważa się, że oczy są zwierciadłem naszej duszy. My natomiast wierzymy, że piękne rzęsy są zwierciadłem naszego seksapilu.

Nie bez powodu, każda z nas pragnie mieć długie i gęste rzęsy aby podkreślić swoją kobiecość i uwodzicielskie spojrzenie. Na co dzień używamy przeróżnych metod aby osiągnąć ten wyjątkowy efekt podkręcenia i pogrubienia rzęs jednak najczęściej okazuje się, iż kosztuje nas to sporo czasu przed każdym wyjściem z domu i niestety jest on nietrwały. Jeśli sklejone rzęsy i rozmazujący się tusz lub choćby po prostu permanentny brak czasu każdego ranka nie jest Ci obcy, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Już teraz możesz odłożyć na bok swoją maskarę i umówić dogodny termin na przedłużanie i zagęszczanie rzęs w salonie Pilnik i Zalotka. Znajdziesz tu bogatą ofertę stylizacji rzęs przy użyciu najnowszych i najbardziej efektywnych technik. Jeśli masz już pomysł na swoją stylizację, chętnie ją wykonamy. Jeśli przedłużanie rzęs będzie Twoim nowy doświadczeniem, nie musisz się obawiać! Nasze stylistki pomogą Ci dopasować metodę do Twoich oczekiwać a Ty jedynie zdecydujesz czy chcesz lekko podkreślić spojrzenie dodając mu charakteru i zafundować sobie dodatkowy komfort o poranku czy raczej zależy Ci na zalotnym spojrzeniu z efektem długich i gęstych rzęs, którym nie oprze się żaden mężczyzna. Przedłużanie i zagęszczaniu rzęs Wrocław jako stolica Dolnego Śląska oferuje w wielu salonach kosmetycznych jednak jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym efekcie wykonanym przez profesjonalną stylistkę zapraszamy już dziś serdecznie bo rzęsy Wrocław cały stylizuje u nas by urodę wzbogacały!

Techniki przedłużania i zagęszczania rzęs

Metoda 1:1

Jak sama nazwa wskazuje metoda 1:1 polega na przyklejeniu do każdej wcześniej odseparowanej rzęsy jej sztucznego bądź naturalnego odpowiednika. Zabieg przeznaczony jest dla osób z dość krótkimi oraz cienkimi rzęsami. Efekt końcowy jest niezwykle naturalny.

Cały zabieg trwa ok.2 godziny.

Metoda 2:1

Przedłużanie rzęs metoda 2:1 to świetne rozwiązanie dla Pań, które chcą wyglądać naturalnie, aczkolwiek z mocniejszym podkreśleniem rzęs. Proces polega na doklejeniu 2 sztucznych bądź naturalnych rzęs do jednej naszej rzęsy.

Cały zabieg trwa ok.2 godziny.

Metoda 3D

Dzięki tej metodzie rzesy są ekstremalnie wydłużone i pogrubione. Do każdej naturalnej rzęsy doklejamy trzy lekkie, jedwabne rzęsy dzięki czemu nasze rzęsy nie są obciążone i narażone na uszkodzenia. Metoda polecana jest w szczególności wszystkim kobietom pragnącym posiadać uwodzicielskie spojrzenie.

Cały zabieg trwa ok.2 godziny.

Volume Russian style 2D-8D

Przełomowa technika stylizacji najpełniejszych, a zarazem najlżejszych rzęs. Metoda ta wyróżnia się maksymalnym efektem zagęszczenia, bazującym na niewielkiej ilości naszych rzęs. Zmniejsza obciążenie rzęs naturalnych oraz widoczność ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

Cały zabieg trwa ok.2 godziny.

Jak dbać o przedłużone rzęsy?

  1. Nie należy stosować płynów na bazie tłuszczów w okolicy oka - zamieniamy je na płyn micelarny.
  2. Przez pierwsze 24 godziny od zabiegu unikamy kontaktu z wodą.
  3. Nie korzystamy z sauny ani solarium, ponieważ rzęsy nie powinny być narażone na wilgoć i gorące powietrze.
  4. Raz dziennie przeczesujemy rzęsy.
  5. Rzęs nie wyrywamy i nie skubiemy.

Przedłużanie rzęs Wrocław | Zagęszczanie rzęs Wrocław.