fbpx

Pakiet Expert

opis pakietu

Certyfikowany pakiet szkoleniowy, obejmujący wszystkie niezbędne metody przedłużania rzęs, które powinny znaleźć się w ofercie profesjonalnej stylistki. Pakiet ,,expert” stanowi dopełnienie pakietu ,,rozszerzonego” – zawiera popularną obecnie aplikację rzęs metodą  objętościową Kim Camellia, inspirowaną stylizacjami Kim Kardashian. Zajęcia trwają łącznie 32 godziny – rozdzielone zostały na 4 dni po 8 godzin. 

o szkoleniu

W trakcie kursu poznasz niezbędne zagadnienia z wiedzy teoretycznej w tym blok poświęcony tematyce podstaw BHP oraz higienie pracy przy przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs. Głównym punktem szkolenia są warsztaty praktyczne podczas których pod okiem trenera SECRET LASHES postawisz pierwsze kroki w świecie stylizacji rzęs. Dzięki temu, że pracujemy w małych max. 4-osobowych trener ma możliwość wyłapania bazowych błędów i skorygowania ich na etapie kiedy nie nabrałaś jeszcze złych nawyków, a które z kolei w przyszłości mogą zaważyć na twoim sukcesie. Podczas szkolenia masz do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy oraz wysokiej klasy urządzenia, akcesoria, produkty i kosmetyki marki SECRET LASHES niezbędne do nauki przedłużania i zagęszczania rzęs. W części praktycznej niezbędna jest modelka, na której wykonasz swoją pierwszą aplikację rzęs. Jeśli nie chcesz przyjść na szkolenie z własną modelką to wystarczy powiadomić nas o tym nie później niż na 2 tygodnie przed szkoleniem, a my zaprosimy modelkę w twoim imieniu. Po szkoleniu otrzymujesz wyjątkowy certyfikat marki SECRET LASHES poświadczający o ukończeniu szkolenia z wybranej metody.

Przygotowanie
do szkolenia

Do szkolenia nie musisz przygotowywać się w żaden specjalny sposób. Wszystkie niezbędne materiały oraz narzędzia pracy, z których będziesz korzystać podczas warsztatów praktycznych będą na ciebie czekały. Jeśli szkolenie będzie twoim pierwszy kontaktem z przedłużaniem rzęs, to tym bardziej odłóż zakup narzędzi na później, gdyż podczas szkolenia razem z trenerem będziesz mogła skompletować swój zestaw startowy lub doposażyć ten, który już posiadasz. Jeśli masz natomiast swoje narzędzia i chcesz z nich korzystać podczas szkolenia to bez problemu możesz je ze sobą zabrać. To co moglibyśmy polecić to wygodny, nie krępujący ruchów ubiór, którego nie będzie nam żal wyrzucić kiedy pojawią się na nim krople kleju, których nie sposób usunąć.

rezerwacja szkolenia

Aby wybrać dogodną datę szkolenia/ szkoleń wystarczy skorzystać z przycisku REZERWACJA SZKOLENIA.
Jeśli masz pytania lub wątpliwości do nas lub skorzystaj z sekcji FAQ gdzie znajdziesz najpopularniejsze pytania kursantek wraz z odpowiedziami.