fbpx

SZKOLENIA Z
PRZEDŁUŻANIA RZĘS

Zostań stylistką z certyfikatem
SECRET LASHES!

Chcesz poznać nowe techniki przedłużania rzęs lub dopiero zaczynasz swoją przygodę i potrzebne ci
rzetelne przygotowanie od podstaw?

Sprawdź ofertę szkoleń pojedynczych oraz pakietów szkoleń, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie pojedyncze

ikona szkoleniaMetoda 1 : 1
1 dzień/ 8 godzin
ikona szkoleniaMetoda 2-3D
1 dzień/ 8 godzin
ikona szkoleniaVolume Russian
1 dzień/ 8 godzin
ikona szkoleniaKim Camellia
1 dzień/ 8 godzin
ikona szkoleniaBlink & Express
1 dzień/ 4 godziny

Pakiety szkoleń

ikona szkoleniaPakiet Podstawowy
2 dni/ 16 godzin Metoda 1 : 1
Metoda 2-3D
ikona szkoleniaPakiet Rozszerzony
3 dni/ 24 godziny Metoda 1 : 1
Metoda 2-3D
Volume Russian
ikona szkoleniaPakiet Expert
4 dni/ 32 godziny Metoda 1 : 1
Metoda 2-3D
Volume Russian
Kim Camellia

DLACZEGO
NASZE SZKOLENIA
TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

75% PRAKTYKI

Ponad 75% czasu szkolenia to zajęcia praktyczne! Dobrze wiemy jak ważne jest gruntowne przygotowanie praktyczne dla każdej kursantki, która planuje swoje pierwsze kroki w roli stylistki rzęs dlatego biorąc udział w naszych szkoleniach otrzymujesz 6 godzin intensywnej praktyki.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez certyfikowanego szkoleniowca marki Secret Lashes, w autoryzowanym centrum szkoleniowym. Dzięki temu masz gwarancję, że poznasz wyłącznie najnowsze i najbardziej efektywne techniki przedłużania i zagęszczania rzęs. Wszystkie kursantki mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy oraz wysokiej klasy urządzenia, akcesoria, produkty i kosmetyki marki Secret Lashes.

GRUPY
MAX. 3 OS.

Dzięki temu, że pracujemy w małych max. 3-osobowych grupach trener ma możliwość wyłapania bazowych błędów i skorygowania ich na etapie kiedy kursantka nie nabrała jeszcze złych nawyków, a z kolei które w przyszłości mogą zaważyć na twoim sukcesie w pracy stylistki przedłużania rzęs.

CERTYFIKAT SECRET LASHES

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz prestiżowy, dwujęzyczny pl>eng certyfikat z hologramem marki SECRET LASHES poświadczający ukończenie szkolenia z wybranej metody.

BUR

Już teraz dla siebie i/ lub swoich pracowników możesz skorzystać z naszych szkoleń dofinansowanych nawet do 80% ze środków Bazy Usług Rozwojowych.

RATY

Już teraz wybierając dowolny pakiet szkoleń, dzięki usłudze Raty PayU całą płatność możesz rozłożyć na wygodne raty. Cały proces trwa 15 min. i nie wymaga wychodzenia z domu, gdyż jest w pełni online.

RIS

Centrum Szkoleniowe Pilnik i Zalotka jest firmą wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Osoby bezrobotne dzięki temu mogą skorzystać bezpłatnie z oferty naszych szkoleń dzięki dofinansowaniu przez Powiatowe Urzędy Pracy lub ze środków Agencji Rozwoju Regionalnych.

RABAT
do 490 zł**

Korzystając ze szkoleń w ramach wybranego pakietu otrzymujesz automatycznie rabat na cały kurs, nawet do 540 zł w przypadku szkolenia EXPERT. Więcej szczegółów dot. rabatów dla innych pakietów szkoleń znajdziesz w cenniku.

elastyczny wybór terminów

Decydując się na pakiet szkoleń oprócz zintesyfikowanej dawki wiedzy i praktyki oraz korzystnych rabatów, nie musisz z góry ustalać terminów wszystkich szkoleń. Zakończywszy jedno szkolenie możesz dopiero podjąć decyzję o terminie przystąpienia do następnego. Na ukończenie całego kursu masz 3 miesiące.

SPRAWDŹ OPINIE
NA TEMAT NASZYCH SZKOLEŃ

rating star rating star rating star rating star rating star

JOLA

Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie zaczynając na teorii, kończąc na praktyce. Wiedza przekazana profesjonalnie i rzetelnie. Polecam serdecznie!

quote

ALEKSANDRA

5 na 5 gwiazdek a nawet 10 na 10!
Pani Ania to najlepsze co może spotkać początkującą stylistkę.
Mega profesjonalizm, idealnie spędzony czas w towarzystwie profesjonalnej instruktorki.

quote

ILONA

Bardzo wartościowe szkolenie, pełen profesjonalizm, a pani Ania jest sympatyczną osobą, która potrafi przekazać wiedzę w sposób łatwy do zrozumienia .

quote

OLIWIA

Szkolenie profesjonalne, w małej grupie. Pani Ania świetnie prowadziła kurs odpowiadała na wszystkie pytania. Było to moje pierwsze ale nie ostatnie szkolenie u Pani Ani!

quote

SYLWIA

Ania jest świetnym instruktorem! Cała wiedza została przekazana jasno i dokładnie. W swoim życiu byłam na wielu szkoleniach (również z branży beauty) i to było pierwszym przeprowadzonym na tak dobrym poziomie.

quote

SANDRA

Cieplutko polecam! Świetne szkolenie! Miła atmosfera, wszystko na wysokim poziomie. Multum wiedzy teoretycznej oraz dużo praktyki!

quote

Kurs przedłużania rzęs – Secret Lashes – Wrocław

Nie zwlekaj dłużej i
zagwarantuj sobie miejsce na
szkoleniu już dziś!

REZERWACJA SZKOLENIA

Kurs przedłużania rzęs Wrocław jako stolica Dolnego Śląska zaoferować może w wielu salonach kosmetyczny, centrach szkoleniowych jak również w profesjonalnych i wyspecjalizowanych w tym studiach stylizacji rzęs takich jak salon Pilnik i Zalotka. Jak dobrze wiadomo inwestycja w samego siebie jest Twoją najlepszą inwestycją! Poprzez profesjonalne i efektywne szkolenia rzęsy twoich klientek będą wykonane perfekcyjnie a uśmiech na ich ustach pozostanie na długo. Hasło „trening czyni mistrza” jak we wszystkich profesjonalnych usługach jest i tu aktualne. Czeka Cię ciężka praca jednak jeśli lubisz przedłużanie rzęs szkolenie w znacznym stopniu przyspieszy proces Twojej nauki. Nauczysz się jedynie efektywnych i sprawdzonych technik aby złe nawyki nie spowolniły osiągnięcia zadowalających efektów.

Na nasze szkolenia nie musisz się przygotowywać lub być wyposażona w przybory czy inne materiały. Jedynymi warunkami wzięcia udziału w naszych kursach jest zabranie ze sobą dużej dawki entuzjazmu, cierpliwości i dbałości o szczegóły.