fbpx

SZKOLENIA Z
PRZEDŁUŻANIA RZĘS

Zostań stylistką z certyfikatem
SECRET LASHES!

Chcesz poznać nowe techniki przedłużania rzęs lub dopiero zaczynasz swoją przygodę i potrzebne ci
rzetelne przygotowanie od podstaw?

Sprawdź ofertę szkoleń pojedynczych oraz pakietów szkoleń, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Szkolenie pojedyncze

ikona szkoleniaMetoda 1 : 1
1 dzień/ 8 godzin
ikona szkoleniaMetoda 2-3D
1 dzień/ 8 godzin
ikona szkoleniaVolume Russian
1 dzień/ 8 godzin
ikona szkoleniaKim Camellia
1 dzień/ 8 godzin
ikona szkoleniaBlink & Express
1 dzień/ 4 godziny

Pakiety szkoleń

ikona szkoleniaPakiet Podstawowy
2 dni/ 16 godzin Metoda 1 : 1
Metoda 2-3D
ikona szkoleniaPakiet Rozszerzony
3 dni/ 24 godziny Metoda 1 : 1
Metoda 2-3D
Volume Russian
ikona szkoleniaPakiet Expert
4 dni/ 32 godziny Metoda 1 : 1
Metoda 2-3D
Volume Russian
Kim Camellia

DLACZEGO
NASZE SZKOLENIA
TO NAJLEPSZA INWESTYCJA

75% PRAKTYKI

Ponad 75% czasu szkolenia to zajęcia praktyczne! Dobrze wiemy jak ważne jest gruntowne przygotowanie praktyczne dla każdej kursantki, która planuje swoje pierwsze kroki w roli stylistki rzęs dlatego biorąc udział w naszych szkoleniach otrzymujesz 6 godzin intensywnej praktyki.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez certyfikowanego szkoleniowca marki Secret Lashes, w autoryzowanym centrum szkoleniowym. Dzięki temu masz gwarancję, że poznasz wyłącznie najnowsze i najbardziej efektywne techniki przedłużania i zagęszczania rzęs. Wszystkie kursantki mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy oraz wysokiej klasy urządzenia, akcesoria, produkty i kosmetyki marki Secret Lashes.

GRUPY
MAX. 3 OS.

Dzięki temu, że pracujemy w małych max. 3-osobowych grupach trener ma możliwość wyłapania bazowych błędów i skorygowania ich na etapie kiedy kursantka nie nabrała jeszcze złych nawyków, a z kolei które w przyszłości mogą zaważyć na twoim sukcesie w pracy stylistki przedłużania rzęs.

CERTYFIKAT SECRET LASHES

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz prestiżowy, dwujęzyczny pl>eng certyfikat z hologramem marki SECRET LASHES poświadczający ukończenie szkolenia z wybranej metody.

BUR

Już teraz dla siebie i/ lub swoich pracowników możesz skorzystać z naszych szkoleń dofinansowanych nawet do 80% ze środków Bazy Usług Rozwojowych.

RATY

Już teraz wybierając dowolny pakiet szkoleń, dzięki usłudze Raty PayU całą płatność możesz rozłożyć na wygodne raty. Cały proces trwa 15 min. i nie wymaga wychodzenia z domu, gdyż jest w pełni online.

RIS

Centrum Szkoleniowe Pilnik i Zalotka jest firmą wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Osoby bezrobotne dzięki temu mogą skorzystać bezpłatnie z oferty naszych szkoleń dzięki dofinansowaniu przez Powiatowe Urzędy Pracy lub ze środków Agencji Rozwoju Regionalnych.

RABAT
do 490 zł**

Korzystając ze szkoleń w ramach wybranego pakietu otrzymujesz automatycznie rabat na cały kurs, nawet do 540 zł w przypadku szkolenia EXPERT. Więcej szczegółów dot. rabatów dla innych pakietów szkoleń znajdziesz w cenniku.

elastyczny wybór terminów

Decydując się na pakiet szkoleń oprócz zintesyfikowanej dawki wiedzy i praktyki oraz korzystnych rabatów, nie musisz z góry ustalać terminów wszystkich szkoleń. Zakończywszy jedno szkolenie możesz dopiero podjąć decyzję o terminie przystąpienia do następnego. Na ukończenie całego kursu masz 3 miesiące.

SPRAWDŹ OPINIE
NA TEMAT NASZYCH SZKOLEŃ

rating star rating star rating star rating star rating star

JOLA

Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie zaczynając na teorii, kończąc na praktyce. Wiedza przekazana profesjonalnie i rzetelnie. Polecam serdecznie!

quote

ALEKSANDRA

5 na 5 gwiazdek a nawet 10 na 10!
Pani Ania to najlepsze co może spotkać początkującą stylistkę.
Mega profesjonalizm, idealnie spędzony czas w towarzystwie profesjonalnej instruktorki.

quote

ILONA

Bardzo wartościowe szkolenie, pełen profesjonalizm, a pani Ania jest sympatyczną osobą, która potrafi przekazać wiedzę w sposób łatwy do zrozumienia .

quote

OLIWIA

Szkolenie profesjonalne, w małej grupie. Pani Ania świetnie prowadziła kurs odpowiadała na wszystkie pytania. Było to moje pierwsze ale nie ostatnie szkolenie u Pani Ani!

quote

SYLWIA

Ania jest świetnym instruktorem! Cała wiedza została przekazana jasno i dokładnie. W swoim życiu byłam na wielu szkoleniach (również z branży beauty) i to było pierwszym przeprowadzonym na tak dobrym poziomie.

quote

SANDRA

Cieplutko polecam! Świetne szkolenie! Miła atmosfera, wszystko na wysokim poziomie. Multum wiedzy teoretycznej oraz dużo praktyki!

quote

Kurs przedłużania rzęs – Secret Lashes – Wrocław

Nie zwlekaj dłużej i
zagwarantuj sobie miejsce na
szkoleniu już dziś!

REZERWACJA SZKOLENIA

Dobrze wiemy, że inwestycja w samego siebie jest najlepszą inwestycją. Kurs przedłużania rzęs w wyspecjalizowanym studiu stylizacji może być jedną z nich. Pilnik i Zalotka, dzięki wyszkolonej kadrze, profesjonalnym narzędziom i domowej atmosferze, da ci niezbędną wiedzę i umiejętności, by rzęsy twoich klientek były wykonane perfekcyjnie, a uśmiech na ich ustach pozostał na długo. Wierzymy, że trening czyni mistrza, a nauka pod okiem ekspertów przynosi porządane efekty.

Nie potrzebujesz własnych materiałów i narzędzi, by wziąć udział w naszym kursie. Zabierz ze sobą dużo chęci oraz entuzjazmu i uzbrój się w cierpliwość, a my zadbamy o resztę!

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych to nie tylko twój zawód, ale także pasja, której poświęcasz się z pełnym zaangażowaniem? W takim razie uczestnictwo w kursie przedłużania rzęs Secret Lashes organizowanym przez nasz salon we Wrocławiu jest dla ciebie idealną propozycją. Profesjonalne szkolenie pozwoli ci na nabycie zaawansowanych umiejętności. Nie przejmuj się, jeśli jesteś zupełnie początkującą osobą. Podstawowych technik wykonywania zabiegu nauczysz się, korzystając z metody Secret Lashes.

Najpierw dowiesz się, jak w praktyce wygląda przedłużanie rzęs metodą 1:1, a później 2-3D. Po opanowaniu przez ciebie najbardziej elementarnych zdolności, odkryjemy przed tobą sekrety doczepiania włosków przy wykorzystaniu bardziej zaawansowanych metod objętościowych.

A może bardziej interesuje cię kurs stylizacji paznokci? Nie ma najmniejszego problemu! Takie szkolenia również znajdują się w naszej ofercie. Zdajemy sobie sprawę, że indywidualne możliwości czasowe naszych kursantów są ograniczone, ponadto różni ich również poziom zdolności manualnych. Dlatego terminy warsztatów oraz ich zakres tematyczny dopasowujemy do aktualnych potrzeb uczestników. Możesz na przykład wybrać kurs przedłużania i zagęszczania rzęs, trwający kilka godzin lub zdecydować się na kilkudniowe szkolenie Expert.

Rzęsy i paznokcie twoich klientek wymagają szczególnej pielęgnacji. Zabiegi muszą odbywać się z zachowaniem wszelkich standardów technicznych i higienicznych. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie udoskonalonych w trakcie kursu metod Secret Lashes pozwoli Ci na zaspokojenie wymagań najbardziej wymagających klientek.

Prowadzeniem naszych szkoleń zajmuje się wykwalifikowana, kompetentna kadra. Po zakończeniu warsztatów Secret Lashes, doczepianie włosków do powiek nie będzie miało już dla Ciebie żadnych tajemnic, podobnie jak robienie manicure. Nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszej oferty kursów dla kosmetyczek, by twoja wiedza mogła być twoją wizytówką!