fbpx

Trendy w świecie stylizacji rzęs zmieniają się w ostatnim czasie dynamicznie. Kiedyś metoda 1 do 1 stosowana była praktycznie przez wszystkie kobiety, natomiast teraz możemy wybierać spośród szerokiego wachlarza możliwości. Hitem minionych miesięcy jest z pewnością stylizacja rzęs metodą Kim Camellia. Na czym dokładnie polega, piszemy w dzisiejszym artykule.

Kim Camellia to metoda inspirowana Kim Kardashian. Aplikacja rzęs nazywana jest bardzo często „ząbkową”, która daje spektakularne efekty za sprawą rzęs o trzech różnych długościach. Każda rzęsa stopniowana jest co dwa milimetry, dzięki czemu powstaje piękny wachlarz przypominający rozgwiazdę.

Ze względu na stopień zaawansowania tej techniki tylko w nielicznych salonach kosmetycznych, możemy spotkać stylistki, które wykonują przedłużanie rzęs metodą Kim Camellia.

Ważne jest również to, aby w przypadku tej techniki zostały dobrane odpowiednie rzęsy – jedwabno-syntetyczne, które odporne są na odkształcenia. Za sprawą tego efektu nie tylko wydłużamy, ale i mocno zagęszczamy rzęsy, co podkreśla głębie spojrzenia.

Kiedy należy uzupełniać rzęsy Kim Camellia?

Podobnie, jak w przypadku każdej metody, uzupełnienie rzęs Kim Camellia, zalecane jest, co trzy tygodnie.

Ile trwa aplikacja rzęs?

Doświadczone stylistki powinny, aplikować rzęsy maksymalnie do dwóch godzin. W tym czasie z pewnością uzyskamy oczekiwany efekt.

Gdzie wykonać rzęsy Kim Camellia?

Wszystko zależy od miejsca, w którym mieszkamy. Najlepiej wybrać się do salonu, który wykonuje rzęsy Kim Camellia i posiada w tej metodzie odpowiednie doświadczenie. Ze względu na poziom trudności, warto to wcześniej zweryfikować. Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy wszystkie wątpliwości na temat rzęs Kim Camellia Wrocław.