Pilnik i ZalotkaPilnik i ZalotkaPilnik i Zalotka

Manicure i Pedicure

Nasze paznokcie zbudowane są z kreatyny oraz białka, które jest bardzo wytrzymałe i stanowi naturalną ochronę naszych czubków palców przed uszkodzeniami. Dzięki paznokciom jesteśmy w stanie wykonywać szereg precyzyjnych czynności. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, na jak wiele urazów są narażone w ciągu dnia. Chłód, substancje chemiczne, ścieranie podczas pracy, zarysowania - to wszystko sprawia, że nasze paznokcie stają się słabe, łamliwe, rozdwojone i przebarwione. Wzrost paznokcia to ok. 2-3 mm miesięcznie, co oznacza, że na całą wymianę płytki potrzebujemy ok. pół roku.

Usługi manicure i pedicure Wrocław oferuje wszystkim kobietom pragnącym zadbać o swoją urodę w wielu miejscach jednak salon Pilnik i Zalotka jest niewątpliwie jednym z najciekawszych punktów na mapie stolicy Dolnego Śląska, gdzie profesjonalnie zadbasz o swoje paznokcie. Jak dobrze wiemy dłonie kobiety są niepodważalnie jej wizytówką więc warto podarować sobie chwilę i zadbać o nie aby wyglądały estetycznie oraz seksownie. W ofercie salonu znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów dla twoich dłoni i stóp, w tym manicure oraz pedicure w wielu ciekawych odsłonach, począwszy od klasycznego, hybrydowego aż po manicure japoński. Pedicure klasyczny oraz hybrydowy to absolutne bestsellery nie tylko w sezonie letnim, które również zimą dodadzą Ci pewności siebie oraz seksapilu.

Wszystkie nasze usługi wykonywane są z najdrobniejszą starannością przy użyciu najwyższej jakości materiałów marki SPN, Semilac oraz Indigo. Pomimo niezwykłego efektu jaki jesteśmy w stanie osiągnąć ciągle najważniejszym aspektem naszej pracy jest bezpieczeństwo, dlatego wszystkie narzędziasterylizujemy na miejscu w nowoczesnym i niezawodnym autoklawie medycznym Desolar ® Med, zgodnym z europejską dyrektywą 93/42/EEC.

Czekamy na Ciebie!

Manicure Wrocław | Pedicure Wrocław | Paznokcie Wrocław