fbpx

MANICURE & PEDICURE

Manicure żelowy, pedicure hybrydowy – Wrocław

Zadbane dłonie i stopy to elementy wizerunku, które potrafią dodać uroku i pewności siebie. Niestety w życiu codziennym narażone są na działanie temperatury, substancji chemicznych i detergentów. Warto poświęcić im parę chwil, by matowa skóra stała się miękka i odżywiona, a paznokcie piękne, wzmocnione i błyszczące. Właśnie taki efekt osiągniesz, powierzając ich pielęgnację naszym stylistkom. Czekamy na ciebie w naszym salonie kosmetycznym Pilnik i Zalotka, zlokalizowanym we Wrocławiu.

W zależności od indywidualnych preferencji możesz skorzystać z różnych zabiegów upiększających – a wszystko po to, abyś mogła cieszyć się pięknymi paznokciami. W ofercie salonu znajdziesz szeroki wachlarz propozycji, w tym manicure oraz pedicure w wielu ciekawych odsłonach, począwszy od klasycznego, hybrydowego, żelowego, aż po manicure japoński. Nasza specjalność to profesjonalny manicure żelowy i pedicure hybrydowy.

Kobiece dłonie ze względu na delikatną skórę i jej podatność na uszkodzenia wymagają regularnej pielęgnacji. Część zabiegów możesz zrealizować samodzielnie w domu, jednak jeśli zależy Ci na satysfakcjonujących efektach lepiej oddać się w ręce zawodowych kosmetyczek. W naszym salonie zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem, które wiedzą, jak wykonać profesjonalny manicure żelowy. Podczas zabiegu modelowania światłem wykorzystują specjalnie przystosowane do tego celu lampy UV. Podejmują się ozdabiania samej płytki paznokcia, jak i znajdujących się na nich tipsów.

Znakomicie wypielęgnowanym dłoniom powinny towarzyszyć także zadbane stopy. Osiągnięciu takiego efektu sprzyja profesjonalnie wykonany pedicure hybrydowy. Wykorzystywane przez nas lakiery wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne, a dostępne kolory zadowolą nawet najbardziej wymagającą klientkę!

Przyjemny czas pielęgnacji może być świetną okazją do relaksu i odpoczynku od codziennych spraw. Nie zwlekaj, podaruj sobie chwilę wytchnienia!

 

Paznokcie hybrydowe czy żelowe?

Wiele kobiet, które decyduje się na profesjonalny manicure w salonie kosmetycznym, bardzo często ma dylemat nad tym, jaką konkretnie wybrać usługę. Czym się różnią paznokcie hybrydowe od żelowych? Co wybrać, jeżeli idziemy na wizytę pierwszy raz? O tych i innych różnicach piszemy w naszym dzisiejszym krótkim poradniku.

Czytaj więcej...

Dlaczego paznokcie hybrydowe odpryskują?

Manicure hybrydowy jest jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, na który decydują się kobiety. Nie tylko pozwala cieszyć się pięknymi paznokciami, ale również zapewnia długotrwały efekt, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wygląd swoich dłoni.

Czytaj więcej...