fbpx

DEPILACJA

Ludzka skóra narażona jest na wiele czynników uszkadzających – zmiany temperatur, niewłaściwa pielęgnacja i ubrania, które wbrew pozorom niejednokrotnie zamiast chronić, podrażniają jąCzęsto zapominamy również o najważniejszej czynności, która w znacznym stopniu wpływa na pogorszenie jej kondycji – golenie włosów za pomocą maszynkiNawet jeśli początkowo metoda ta nie powoduje żadnych skutków ubocznych, to z czasem stopniowo pogarsza stan naszej skóry, powodując szereg problemów. Wrastające włoski, podrażnienia, przesuszona skóra, frustracja spowodowana obowiązkiem powtarzania tego procesu co kilka dni i dyskomfort – jeśli choć jedno z tych uczuć jest dla Ciebie codziennością, to mamy świetne rozwiązanie! 

Depilacja woskiem oraz pastą cukrową to idealna alternatywa dla osób, które chcą cieszyć się idealnie gładką skórą przez wiele tygodni. Zapomnij o przesuszonej skórze i wrastających włoskach – gwarantujemy, że Twoja skóra Ci za to podziękuje! 

Zastanawiasz się która z metod będzie dla Ciebie lepsza? 

Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na to pytanie. Efekt będzie uzależniony od indywidualnych preferencji, odporności na ból oraz czasu odrastania włosków. Jedno jest pewne – jeśli będziesz poddawać się temu zabiegowi w regularnych odstępach czasu, to z każdą kolejną depilacją odrastających włosków będzie co raz mniej oraz staną się cieńsze i słabsze. 

Obie metody gwarantują idealnie gładką i przyjemną w dotyku skórę przez wiele tygodni! 

 

Depilacja woskiem – na czym polega, jak się przygotować

Depilacja woskiem to szybka i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Pozostawia efekt gładkiej i przyjemnej w dotyku skóry od dwóch do czterech tygodni. Jeśli masz dość obowiązku golenia włosków maszynką co kilka dni, to ta metoda jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej...

Wszystko co powinnaś wiedzieć o depilacji pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową zalicza się do najbardziej delikatnych oraz naturalnych metod usuwania owłosienia. Metoda ta sprawdza się szczególnie w przypadku skóry skłonnej do podrażnień i wrastania włosków oraz wrażliwych miejsc na ciele, takich jak bikini lub pachy. 

Czytaj więcej...