fbpx

Chociaż wśród manicure obecnie możemy wybierać spośród wielu ciekawych zdobień, to hitem ostatnich miesięcy jest efekt kociego oka 3D, który pokochały kobiety na całym świecie. Co to za metoda? W jakich kolorach występuje? Czy pasuje do codziennych stylizacji? – Na te pytania odpowiadamy w naszym dzisiejszym poradniku.

Cat Eye 3D Wrocław – na czym polega?

Efekt kociego oka pozwala na wykonanie zjawiskowego trójwymiarowego manikiuru na każdej, nawet najmniejszej płytce paznokci. Za sprawą tej metody paznokcie uzyskają efekt hipnotyzującej poświaty, która pod wpływem światła mieni się i przenika i inne odcienie danej barwy.

W jakim kolorze występuje?

To, jaką barwę wybierzemy, zależy od marki lakieru. Wśród najpopularniejszych są z pewnością lakiery hybrydowe Semilac, które możemy spotkać w następujących odcieniach: zielonym, złotym, turkusowym, fioletowym, żółtym i różowym. Efekt najlepiej uwydatnia czarny lakier, jednak świetnie prezentuje się również na innych ciemnych barwach. Dobrym połączeniem jest także na przykład boro ze złotym Cat Eye 3D .

Czy taką stylizację wykonam w każdym salonie?

Niestety nie wszystkie salony podążają za trendami. Wiele stylistek ogranicza się do tradycyjnego manicure w jednym kolorze, wówczas nie możemy liczyć na żadne szaleństwa. Zanim zapiszemy się na paznokcie hybrydowe Wrocław, warto zapytać, czy na pewno uzyskamy taki efekt, którego oczekujemy.

Czy taki efekt pasuje do codziennych stylizacji?

Śmiało, można powiedzieć, że jak najbardziej! Nawet skromnej codziennej stylizacji nadaje charakteru, więc z pewnością mało kto przejdzie obok naszych paznokci obojętnie. W wielu pracach obowiązuje dress code, który uniemożliwia modowe szaleństwo, dlatego warto wprowadzić urozmaicenie w postaci manicure.

Jeżeli nie wiemy, jak będziemy czuć się z efektem kociego oka, to warto zacząć na przykład od jednego paznokcia. Nikt nie powiedział, że efekt musi być widoczny na całej dłoni. Na wszystkich paznokciach można wykonać granatową lub czarną hybrydę, a na palcu wskazującym wybrany efekt Cat Eye 3D.