fbpx

Czy przedłużanie rzęs jest szkodliwe?

W ostatnich czasach przedłużanie i zagęszczanie rzęs stało się niezwykle popularne. Coraz więcej kobiet chce cieszyć się wygodą o poranku i minimalistycznym makijażem. Wiele przedstawicielek płci pięknej ma również problem bardzo jasnymi rzęsami, dlatego jedynym sposobem na podkreślenie oka jest ich odpowiednie wydłużenie.

Czytaj więcej...

Paznokcie hybrydowe czy żelowe?

Wiele kobiet, które decyduje się na profesjonalny manicure w salonie kosmetycznym, bardzo często ma dylemat nad tym, jaką konkretnie wybrać usługę. Czym się różnią paznokcie hybrydowe od żelowych? Co wybrać, jeżeli idziemy na wizytę pierwszy raz? O tych i innych różnicach piszemy w naszym dzisiejszym krótkim poradniku.

Czytaj więcej...

Metoda przedłużania – Kim Camellia

Trendy w świecie stylizacji rzęs zmieniają się w ostatnim czasie dynamicznie. Kiedyś metoda 1 do 1 stosowana była praktycznie przez wszystkie kobiety, natomiast teraz możemy wybierać spośród szerokiego wachlarza możliwości. Hitem minionych miesięcy jest z pewnością stylizacja rzęs metodą Kim Camellia. Na czym dokładnie polega, piszemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej...

Najczęstsze pytania dotyczące szkoleń z przedłużania rzęs?

Coraz więcej kosmetyczek decyduje się na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu metod przedłużania rzęs. Istnieje wiele rodzajów szkoleń, które należy odbyć, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientek. W dzisiejszym artykule odpowiadamy na najczęstsze pytania dotyczące szkoleń z przedłużania rzęs.

Czytaj więcej...

Depilacja woskiem – na czym polega, jak się przygotować

Depilacja woskiem to szybka i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Pozostawia efekt gładkiej i przyjemnej w dotyku skóry od dwóch do czterech tygodni. Jeśli masz dość obowiązku golenia włosków maszynką co kilka dni, to ta metoda jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej...

Wszystko co powinnaś wiedzieć o depilacji pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową zalicza się do najbardziej delikatnych oraz naturalnych metod usuwania owłosienia. Metoda ta sprawdza się szczególnie w przypadku skóry skłonnej do podrażnień i wrastania włosków oraz wrażliwych miejsc na ciele, takich jak bikini lub pachy. 

Czytaj więcej...

Przedłużone rzęsy – jakich kosmetyków unikać

Coraz więcej kobiet ze względu na komfort i wygodę decyduje się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. Profesjonalnie wykonane rzęsy ograniczają czas związany z codziennym makijażem oraz podkreślają spojrzenie.

Czytaj więcej...

Blink and Express – wszystko, co musisz wiedzieć na temat tej metody

Podobnie, jak w każdej dziedzinie kosmetyki, metody stylizacji rzęs stale się rozwijają. W zależności od tego, czy wykonujemy profesjonalne usługi z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, czy makijaże okolicznościowe, warto w swojej ofercie posiadać najpopularniejsze techniki.

Czytaj więcej...

Dlaczego paznokcie hybrydowe odpryskują?

Manicure hybrydowy jest jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, na który decydują się kobiety. Nie tylko pozwala cieszyć się pięknymi paznokciami, ale również zapewnia długotrwały efekt, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wygląd swoich dłoni.

Czytaj więcej...