fbpx

Podobnie, jak w każdej dziedzinie kosmetyki, metody stylizacji rzęs stale się rozwijają. W zależności od tego, czy wykonujemy profesjonalne usługi z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, czy makijaże okolicznościowe, warto w swojej ofercie posiadać najpopularniejsze techniki. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, na czym dokładnie polega popularna metoda Blink and Express, z której szkoli się coraz więcej kosmetyczek.

Do kogo skierowana jest ta metoda?

Blink and Express to metoda, która polega na aplikacji rzęs w zaledwie 30 minut. Świetnie sprawdza się podczas ważnych uroczystości, czy u kobiet, które potrzebują efektu „wow” tylko na kilka dni. W przypadku tej techniki najczęściej do naturalnej rzęsy dokleja się kępki, które uwydatniają spojrzenie i podkreślają oko.

Ile czasu trwa szkolenie?

Czas szkolenia zależny jest oczywiście od miejsca, w którym odbywamy kurs. Profesjonalne szkolenia z metody Blink and Ekspress Wrocław możemy wykonać u wykwalifikowanych trenerów Secret Lashes, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat każdej z technik zagęszczania i wydłużania rzęs. W przypadku tego szkolenia czas trwania wynosi około czterech godzin.

Jaki jest koszt szkolenia z metody Blink and Ekspress?

Koszt szkolenia w przypadku tej metody, podobnie jak w innych technikach, zależy, jest od wielu czynników, jednak najczęściej nie przekracza kwoty 600 złotych.

Czy z tej metody mogę otrzymać certyfikat?

Jeżeli zdecydujemy się na udział w prestiżowym szkoleniu Secret Lashes na koniec kursu otrzymamy dwujęzyczny certyfikat, który z pewnością stanowi istotne wyróżnienie dla każdej stylistki. W przypadku nierenomowanych miejsc nie zawsze możemy liczyć na dyplom, czy certyfikat.

Czy muszę wcześniej przejść szkolenie z metody 1 do oraz pozostałych?
W przypadku Blink and Express nie jest wymagane wcześniejsze ukończenie jakiegokolwiek innego kursu, co umożliwia dokształcenie się zarówno stylistką rzęs, jak również kosmetyczką, które na co dzień wykonują makijaże okolicznościowe